Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /pozarek/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /pozarek/wp-includes/plugin.php on line 571

SKLEP

1
Imitator dymu i ciepła Testifire 1001 do testowania czujników optycznych i temperaturowych, 1 x TS3 kapsuła do wytwarzania dymu, 2 x baterie 760NiMH, 1 x Solo 725 Szybka ładowarka z możliwością ładowania z gniazda zapalniczki w samochodzie. Posiadamy również testery do sprawdzania czujników tlenku węgla. Kapsułki do imitatora dymu TS3 SMOKE, TC3 CO – 6 szt. w paczce.
 
1
Gaz testowy firmy SMOKE SABRE 150ml do czujników optycznych. Poręczny i praktyczny tester do małych wysokości bez użycia drabiny.
 
1
SOLO 100 tyczka teleskopowa czteroczęściowa umożliwia dostęp do detektorów zamontowanych do 6m.
SOLO 101 tyczka teleskopowa dwuczęściowa umożliwiająca dostęp do detektorów zamontowanych do 2.5m.
SOLO 108 tyczka umożliwiająca dostęp do detektorów zamontowanych do 4m. Łącząc te produkty można uzyskać dostęp do detektorów zamontowanych do 9m.
 
Komponenty oraz uszczelki, uszczelnienia do zaworów kontrolno alarmowych firmy ANGUS FIRE, GW SPRINKLER.
1
1  1
 
 • ZKA MODEL C1 (mokry) DN 80, 100, 150, 200
 • ZKA MODEL C (mokry) DN 100, 150, 200
 • ZKA MODEL D (suchy) DN-100, DN-150
 • ZKA MODEL A, B, B1
 • AIR VALVE "MUSHROOM”
 • DELUGE VALVES MK-1, DELUGE VALVE MK-11
 • ACCELERATORY(Przyśpieszacz) MODEL B1
 • DZWONY ALARMOWE MODEL F
 • STANOWISKA KONTROLNO ALARMOWE
 • PRZEPŁYWOMIERZE
 • ZAWORY MOTYLOWE
 
FIRET – Specjalne systemy gaśnicze 
 
Firet jest automatycznym urządzeniem gaśniczym, które nie wymaga żadnych połączeń elektrycznych ani czujników. Do zadziałania systemu nie potrzeba również interwencji personelu. System zadziała samoczynnie po przekroczeniu odpowiedniej temperatury. Firet produkuje szeroką i zróżnicowaną gamę urządzeń gaśniczych przeznaczonych do reagowania w sposób wszechstronny i skuteczny na potrzeby ochrony przeciwpożarowej w wielu dziedzinach zastosowania, międzyjnymi: 
 
1
FIRET ENERGY To automatyczny system gaszenia gazem obojętnym, jako środek gaśniczy użyty został Azot (N2 , IG-100). Stałe urządzenie gaśnicze FIRET ENERGY zabezpiecza instalacje takie jak rozdzielnice, szafy sterownicze, elektryczne oraz wszelkie instalacje elektryczne, elektroniczne. Butle ciśnieniowe posiadają pojemność od 1 do 7 litrów. Jedną butlą możemy zabezpieczyć kubaturę netto do ~3,0 m3 (NFPA 2001, C=36%).
 
1
FIRET MARINE To automatyczny system gaszenia gazem obojętnym przeznaczonym dla jednostek wodnych. Jako środek gaśniczy użyty został Azot (N2 , IG-100). Stałe urządzenie gaśnicze FIRET MARINE zabezpiecza obiekty takie jak panele elektryczne na łodziach i jachtach, komory silnikowe oraz inne miejsca o podwyższonym ryzyku zapłonu. Butle ciśnieniowe posiadają pojemność od 0,5 do 7 litrów, a jedną butlą możemy zabezpieczyć kubaturę netto do 3,3 m3.
 
1
FIRET VEHICLE to automatyczny system gaszenia gazem przeznaczonym dla pojazdów lądowych takich jak pojazdy, maszyny budowlane kampery itp. Jako środek gaśniczy został użyty gaz HFC 125 (zamiennik Halonu). Stałe urządzenie gaśnicze FIRET VEHICLE zabezpiecza obiekty takie jak panele elektryczne np. w kamperach czy przyczepach turystycznych, komory silnikowe oraz inne miejsca o podwyższonym ryzyku zapłonu w pojazdach lądowych. Butle ciśnieniowe posiadają pojemność od 0,6 do 1 litra, a jedną butlą możemy zabezpieczyć kubaturę netto do 1,4 m3.
 
Systemy gaszenia FIRET są bezpieczne w urzyciu i posiadają znak jakości CE i π dotyczące urządzeń ciśnieniowych (dyrektywy Unii Europejskiej PED i T-PED).
Informacje na temat cen można uzyskać telefonicznie lub e-mailem. Tel. 600183468 lub info@pozarek.pl