Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /pozarek/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /pozarek/wp-includes/plugin.php on line 571

STRONA GŁÓWNA

W branży zabezpieczeń technicznych specjalizujemy się już od ponad 20 lat. Naszą kadrę stanowią doświadczeni inżynierowie pożarnictwa, biegli i eksperci z uprawnieniami p.poż. oraz technicy serwisu p.poż.
 
Naszą wiedzę oraz doświadczenie zdobyliśmy dzięki wieloletniej pracy w branży przeciwpożarowej, prowadzeniu prac konserwacyjnych na obiektach oraz współpracy z Klientami i bezpośrednimi użytkownikami systemów. Naszym celem jest prowadzenie usług na najwyższym poziomie oraz spełnienie potrzeb Klientów.
 
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu, obsługi i serwisu 24 h technicznych systemów zabezpieczeń (SAP, SUG, SSWIN, CCTV, KD, Gazex)
 
Prowadzimy sprzedaż komponentów do instalacji wodnych tryskaczowych ANGUS FIRE oraz GW SPRINKLER (zapraszamy do naszego sklepu).
 
Uprzejmie informujemy, że firma Pożarek Systemy Zabezpieczenia Technicznego uruchomiła własną stację do napełniania, przetaczania butli ciśnieniowych ze środkiem gaśniczym HFC-227ea, FM-200, NOVEC-1230 oraz stanowisko do badań i legalizacji UDT butli ze środkiem gaśniczym po 10 latach eksploatacji. W przypadku zainteresowania zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy.
Tester do zadymiania czujek

Zobacz więcej
Gaz testowy do czujek

Zobacz więcej
Tyczki teleskopowe SOLO

Zobacz więcej

Aktualności

14 kwietnia 2015
Nowość w ofercie